kavitacia

Kavitácia s monopolárnou rádiofrekvenciou

Kavitácia spôsobuje redukciu podkožného tuku a redukuje prejavy celulitídy. Kavitačný jav spočíva vo vzniku bublinek v medzibunečnom priestore tukového tkaniva pôsobením nízkofrekvenčního ultrazvuku. Tieto bublinky svojou pohybovou aktivitou a praskaním spôsobia rázovú vlnu, ktorá je schopná selektivne poškodiť obaly tukových buniek a tak ich zničiť.
Monopolárna ráciofrekvenica – ako prvý klinický efekt sa prejaví kontrakcia (stiahnutie) kolagenových vlákien, čím sa okamžite vyhladia povrchové vrásky a vypne sa vrchné tkanivo. Dlhodobý efekt spočíva v pretrvávaní dlhodobej tvorby kolagenových a elastínových vlákien a spevňovaní pokožky. Taktiež dochádza k „rozpusteniu“ tukových vankúšikov, k formovaniu vašej postavy.
Unikátnym spojením kavitácie s monopolárnou rádiofrekvenciou dosiahneme úžasné výsledky.
Telo sa následne po ošetrení prirodzenou cestou prostredníctom lymfatického systému zbaví zničených tukových buniek a odpadových látok. Rádiofrekvencia stimuluje novotvorbu kolagenových a elastinových vlákien, redukuje ochablosť kože a redukuje i vrtvu podkožného tuku, prejavy celulitidy, strií so súčasnou stimuláciou prekrvenia. Monopolárna RF dosahuje vyššiu hustotu energie a hlbšiu penetráciu (hĺbka 4 – 6 mm). Dosiahnutá cieľová telota v tkanive je 60 – 65° C, na povrchu pokožky 40°C (bez poškodenia pokožky vďaka systému chladenia). Sériou týchto ošetrení môžeme dosiahnuť podstatné spevnenie kože a redukciu objemu aj o 2 konfekčné veľkosti.

VYPNUTIE SPEVNENIE REDUKCIA TUKOVEJ VRSTVY REDUKCIA CELULITÍDY III., IV. STUPŇA

detoxikacna_endomasaz

Detoxikačná endomasáž s monopolárnou rádiofrekvenciou

Procedúra pre zvýšenie prekrvenia tkaniva so spevnením pokožky a lymfatickou drenážou.

Ošetrenie je vhodné, najmä ak Vás okrem ochabnutej pokožky, trápi celulitída.

VYPNUTIE SPEVNENIE ODVOD ŠKODLIVÍN PREKRVENIE ELASTICITA REDUKCIA CELULITÍDY I., II. STUPŇA